Informacje o zagadkach …

Kochani dzisiaj pierwsza zagadka !

Przypominamy Wam, że zagadkę opublikujemy między 19.00-19.15. W przypadku problemów technicznych z serwisem zostanie ona opublikowana na naszej stronie natychmiast po usunięciu problemu.

Przypominamy też, że zagadka z tego dnia (niedziela) nie jest na czas. Wystarczy wysłać odpowiedź do poniedziałku, do godziny 12.00 aby zdobyć komplet punktów (5 pkt).

 

Od poniedziałku (12.12) będziecie mieli do dyspozycji dodatkową stronę internetową z linkami do zagadek (na wszelki wypadek).

 

Chcielibyśmy podpowiedzieć Wam, że przy rozwiązywaniu każdej zagadki dobrze mieć “pod ręką” kartkę papieru i coś do pisania. To w wielu przypadkach usprawni Wam rozwiązywanie zadania.

 

Przypominamy też o zainstalowaniu na telefonach dowolnej aplikacji, dzięki której można odczytać kod QR oraz kod kreskowy.

W przypadku jednej zagadki będziecie potrzebowali małej pomocy Waszego nauczyciela. Więcej o tym napiszemy później.

 

Zaglądajcie na naszą stronę internetową – od czasu do czasu będziemy Wam podpowiadali o czym będzie następna zagadka i na co się przygotować.

 

Starsze, ważne posty, które warto przeczytać:

https://www.gdziejestmikolaj.pl/category/gdzie-jest-mikolaj-iii-edycja/

 

Zespół Świętego Mikołaja.

Dodaj komentarz

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję