Podsumowanie zagadki z 11.12.2022 (niedziela)

Drodzy poszukiwacze Mikołaja!

Po początkowych problemach technicznych około 19.45 zaczęły napływać do nas Wasze odpowiedzi.
W związku z powyższym mamy kilka uwag i chcielibyśmy się nimi z Wami podzielić:

  1. Nie logujcie się na swoje konto w ostatniej chwili. Zróbcie to na 20-30 minut przed godziną 19.00. System Was nie wyloguje.
    Jeżeli macie problem z zalogowaniem się, skontaktujcie się ze swoim nauczycielem lub z nami podając w wiadomości swoje dane: nazwę użytkownika oraz hasło. Z pewnością pomożemy.
  2. Czekając na zagadkę odświeżajcie stronę co 10-20 sekund, nie częściej.
  3. Sprawdźcie swój kod szkoły (nie jest to kod pocztowy szkoły; nie jest to także początkowy numer, od którego rozpoczyna się Wasza nazwa użytkownika). Każdy nauczyciel otrzymał od nas taki kod i powinien go Wam przekazać. Dokładnie ten kod należy wpisać w formularzu odpowiedzi. W przypadku podania niewłaściwego kodu system zliczający punkty przyzna Wam zero punktów.
  4. Czytajcie uważnie polecenia w zagadkach. Powinniście przesłać do nas nazwę miasta (nawet podpowiedzieliśmy, że chodzi o stolicę państwa). Wielu z Was przesłało nazwę kraju, niektórzy wpisywali nazwę swojej miejscowości.
  5. Nie rozwiązujcie zagadki w wielkim pośpiechu. Spokojnie, ze zrozumieniem czytajcie informacje. Pośpiech jest złym doradcą. Lepiej przesłać odpowiedź nieco później, niż wcześniej, ale błędną.

Poprawna odpowiedź do zadania 1 (z niedzieli) to: Kair.

Dzisiejsza zagadka będzie opublikowana między 19.00-19.15 w dwóch miejscach – na stronie projektu oraz na stronie zapasowej.
W przypadku problemów technicznych zostanie ona opublikowana natychmiast po ustaniu tych problemów. Prosimy o cierpliwość.

Dzisiaj oraz jutro (poniedziałek oraz wtorek) osoby, które w ciągu 30 minut od pierwszej otrzymanej przez nas odpowiedzi prześlą poprawną odpowiedź otrzymają 5 pkt, pozostałe osoby 3 pkt.

Powodzenia !

Zespół Świętego MIkołaja

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję