Kilka słów od Mikołaja do uczestników grywalizacji

Nasi drodzy poszukiwacze Mikołaja !

Już w najbliższą niedzielę rozpoczynamy świąteczną zabawę „Gdzie jest Mikołaj?”. To trzecia, rekordowa pod względem liczby uczniów, edycja. W grywalizacji uczestniczyć będą uczniowie ze 117 szkół z całej Polski !

Mamy nadzieję, że już jesteście po pierwszym logowaniu do naszego serwisu. Jeżeli nie, to czym prędzej należy to zrobić, aby sprawdzić, czy bez problemu będziecie mogli uczestniczyć w naszej zabawy. W przypadku problemów należy powiadomić o tym swojego nauczyciela.

Przed Wami, w niedzielę, pierwsza zagadka, którą opublikujemy  jak wszystkie pozostałe około godziny 19.00.

Jednak nie czekajcie na zalogowanie się na stronę https://www.gdziejestmikolaj.pl/  do godziny 19.00. Zalecamy, abyście przynajmniej 30 minut wcześniej weszli na swoje konta, na których znajdziecie bezpośrednie linki do zagadek. W przypadku niedzieli – wybieracie oczywiście “Dzień 1”.

Po godzinie 19.00 należy odświeżyć stronę, na której ma się pojawić zagadka. Jeżeli się nie pojawiła – czekajcie cierpliwie.

W przypadku problemów z logowaniem się, jakimikolwiek problemami technicznymi – nie stresujcie się. Pamiętajcie, że odpowiedź na niedzielną zagadkę możecie przesłać aż do poniedziałku, do godziny 12.00. W niedzielę nie liczy się kolejność zgłoszeń! Najważniejsze, aby Wasza odpowiedź do nas dotarła. Możecie ją wysłać późnym wieczorem lub np. w poniedziałek rano. To nie ma, w tym przypadku, żadnego znaczenia.

Pamiętajcie, że zawsze po poprawnym rozwiązaniu każdej zagadki, na koniec dowiecie się w jakim mieście przebywa obecnie Mikołaj. Nazwę tej miejscowości należy wpisać jako odpowiedź w formularzu odpowiedzi do danej zagadki.

Zaglądajcie od czasu do czasu na naszą stronę https://www.gdziejestmikolaj.pl/ lub na FB. Będziemy tam publikować różne, przydatne informacje, które pomogą Wam m.in. w rozwiązywaniu zagadek 🙂 

Dodaj komentarz

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję