Podpowiedź do dzisiejszej zagadki – 16.12.2022

Dzisiejszy dzień to dzień naszego głównego Partnera grywalizacji „Gdzie jest Mikołaj?” oraz głównego sponsora nagród – wydawnictwa MAC Edukacja. W związku z powyższym dzisiejsza zagadka została utworzona w oparciu o materiały edukacyjne naszego Partnera.

Drodzy uczniowie, dzisiaj także będziecie potrzebowali specjalnego kodu, który powinni przekazać Wam wasi opiekunowie – nauczyciele. Jeżeli jeszcze go nie otrzymaliście należy jak najszybciej skontaktować się ze swoim nauczycielem. W tej sprawie wysłaliśmy do wszystkich opiekunów list e-mail.

Kod, który przekażą Wam nauczyciele będzie potrzebny, aby przejść do dzisiejszej zagadki głównej.

Ważne! Możecie też przygotować się sami, zapoznając z materiałami dostępnymi na stronie MAC Edukacja – https://epublikacje.mac.pl/

Odszukajcie na tej stronie podręcznik do geografii, do klasy 6, a w nim temat „Klimat Europy”.

W oparciu o te informacje skonstruowaliśmy dzisiejsze zadanie główne.

To nie koniec atrakcji na dzisiaj. W pewnym momencie dzisiejszej zagadki dnia pojawi się informacja, że „Święty Mikołaj chce sprawdzić Wasz refleks”. To zabawa poboczna, w której nie musicie uczestniczyć w trakcie rozwiązywania zadania głównego. Jednak, jeśli ktoś z Was chciałby sprawdzić jaki jest szybki, wróćcie do tej zabawy po przesłaniu odpowiedzi do dzisiejszego zadania głównego. Swój wynik możecie opublikować w komentarzu pod grą.

Powodzenia!

Z pozdrowieniami

Święty Mikołaj

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję